24/7 SERVICE: + 31 (0)113 - 383 021
Previous Next

Contact

Scheepswerf Reimerswaal

Schotlandweg 1
4389 PT  Ritthem
Postbus 1017
4388 ZG  Oost-Souburg
Port No. 5770

T. +31 113 383 021
F.  +31 113 383 421

info@swreimerswaal.com

K.v.k.: 22030144

 

Telefoonnummers Scheepswerf Reimerswaal B.V.
Positie Naam Telefoon Nr.    (M) E-mail
Managing Director Rudi Pieters +31   (0)6 - 5312 0373 rudi@swreimerswaal.com
Technical Director Renzo Verras +31   (0)6 - 5162 5533 renzo@swreimerswaal.com
Manager Marketing / Sales Koen van Bezu +31   (0)6 - 2090 8963 koen@swreimerswaal.com
Yard Manager Werner Verras +31   (0)6 - 5333 7227 werner@swreimerswaal.com
SHEQ Coordinator Judith Koole +31   (0)6 - 1021 4332 judith@swreimerswaal.com
Operations Manager Stefan Verplanke +31   (0)6 - 2096 6724 stefan@swreimerswaal.com
Project Manager Marcel Reijns +31   (0)6 - 5333 5015 marcel@swreimerswaal.com
Project Manager Justin Provoost +31   (0)6 - 3095 2618 justin@swreimerswaal.com
Project Manager Hylke Bosma +31   (0)6 - 8236 3397 hylke@swreimerswaal.com
Project Manager Marcel Joziasse +31   (0)6 - 5379 3482 marcelj@swreimerswaal.com
350 meter lange reparatiekade aan diep water !

Contact

Scheepswerf Reimerswaal BV

Schotlandweg 1
4389 PT  Ritthem
Postbus 1017
4388 ZG  Oost-Souburg
Havennummer 5770


T (+31) 0113 383021
F (+31) 0113 383421

ISO certificering